FOTNISE 1

akční  přirozená s profesionální postprodukcí = hezká fotografie =  individuální nabídka pro Vás

Příklad:  objednáte FOTNISE pro dítě na jeho fotbalovém zápase. Pár stylizovaných fotek uděláme společně, další soubor profesionálních sportovních fotek pořídím z utkání, kde se zaměřím se na Vaše dítko. Do 5-ti dnů obdržíte e-mailem  e-shop nabídku s inscenovanými fotkami + výběr fotek vašeho dítěte "fotbalisty" ze zápasu. Pravděpodobně několik desítek snímků. Doma v klidu vyberete a objednáte jen ty nejlepší. Do dalších 5-ti dnů (od uhrazení zálohy) obdržíte upravené a vytištěné fotografie

Projekt FOTNISE vychází z individuálního přístupu k zákazníkům a moderních možností techniky. V reportáží nelze prezentovat a nabízet větší výběr fotek konkrétní osoby. Obsáhlá galerie ztrácí charakter reportáže, může být vnímána jako porušení osobních práv fotografovaných a porušení zákona. (Fotnise jde realizovat i ze starších reportáží, v e-shopu označte FOTNISE - podle zadaného vzoru proskenuji archiv a zjístím zdali najdeme zajímevé fotky.)

Stylizovaného focení je vedle fotek samotných určené k automatické identifikaci tváře, pomocí které vyberu a připravím soubor akčních streetových fotografii z průběhu: sportovního klání, uměleckého projevu nebo při přirozené hře na dětském hřišti....  Z vytvořeného souboru napíši e-shop nabídku, kterou e-mailem odešlu objednateli FOTNISE.

     Kartičku pro objednání předám na místě

Cena FOTOGRAFOVÁNÍ

Fotografování FOTNISE je za 200 Kč > 100 Kč s 50% slevou za souhlas s MODEL RELASE. Obsahuje cca 10 minut inscenovaného fotografování. Samozřejmě, že za dohodnutou vyšší cenu splním další přání.

MODEL RELEASE  -   fotografovaný nebo jeho zástupce souhlasí s využitím fotografii pro komerční užití. Fotografovaný se zříká finančních a dalších práv z užití autorského díla. Fotograf má právo: publikovat fotografie nebo jejich části na internetu, v papírových, filmových a jiných mediích. Ve formě původní, výřezu, nebo jinak upravené. Pro účely ilustrační, reklamní, obchodní a jiné. Fotograf může práva k dílu poskytnout  třetí osobě.

Cena FOTOGRAFII

Nekupujete zajíce v pytli, na e-shopu si vyberete a objednáte jen to, co se Vám líbí. Po zadání produktu Jiné zjistím Vaši představu a připravím nabídku tisky obrazů, plakátu, fototapet…., na černobíle či jinak kolorované provedení, nebo na zaslání dat. V e-shopu je možné zadat odstranění fotografie a vymazání z archivu (pro klienty FOTNISE zdarma). Zájenci o data mají možnost poptat položku FB data.

Kde fotím

Fotografuji na veřejných akcích, na akcích pro které mám akreditaci a kde jsem pozván. O FOTNISE se dozvíte z propagace v místě nebo z mé facebookové stránky. Přidejte si mne do přátel a získáte přehled o mých aktivitách

Jak domluvit fotografování

Oslovte mne na místě. Pozvěte mne na akci. Pokud se domluví 4-5 maminek a pozve mne, není problém fotit na oblíbeném pískovišti, na Vaši zahradě nebo ve vhodném interiéru. Nabídka platí pro F-M, Ostravu a blízké okolí, pro vzdálenější místa je potřeba dohodnout pokrytí cestovních nákladů.

FOTNISE bez focení

Výběr Vašich fotek dokážu udělat i z akce kde jsme se nepotkali. Vyberte v reportáži na e-shopu fotku s čitelnou tváří a odešlete požadavek FOTNISE. Zkontroluji a udělám výběr všech fotek se shodnou tváří a zašlu Vám nabídku. Za výběr a vytvoření nabídky fakturuji zálohu 200 Kč. (vhodné do cca 30 dnů po akci, po-té nepoužitá data, z důvodu úspory místa vymažu)

Vzorové ukázky individuální nabídky FONISE (odkaz s nabídkou odesílám e-mailem objednateli)